Máme skladom:
Vitajte, môžete sa prihlásiť aleboregistrovať
Kategória

Držiaky na pneumatiky - Regály na pneumatiky

 

Držiaky na pneumatiky s diskami určené pre kotvenie do steny. Všetky držiaky na pneumatiky s diskami boli navrhnuté a vyrobené pre bezpečné skladovanie pneumatík pre osobné vozidlá. Držiaky na pneumatiky sú povrchovo upravené zinkovaním, na ktorom je nanesená prášková farba RAL. Správnym skladovaním pneumatík v držiakoch šetríte peniaze a miesto v garáži.  

Pri výrobe všetkých typov držiakov používame kvalitné materiály, ktoré upravujeme pozinkovaním a povrchovou farbou RAL. Ku každému držiaku dodávame základný kotviaci materiál ZDARMA

Najpredávanjšie v kategórii Držiaky na pneumatiky - Regály na pneumatiky

1
Regál na pneumatiky, 8 miestny
Regál na pneumatiky, 8 miestny - 801
8 miestny regál na pneumatiky poskytuje správne uloženie sezónnych pneumatík s diskami. Regál na pneumatiky je vhodný do každej domácnosti a každej garáže. Regál na pneumatiky zasielame v ro..
54,00€
Bez dane: 45,00€
2
Nástenný držiak na pneumatiky, 8 miestny
Nástenný držiak na pneumatiky, 8 miestny - 814
Držiak na pneumatíky na stenu pre 8ks pneumatík s diskami. Je navrhnutý pre všetky typy pneumatík osobných automobilov s rôznou šírkou. Držiak sa vyrába vo variante uskladnia 4 a 8ks pneumatík. Držiak..
59,70€
Bez dane: 49,75€
3
Nástenný držiak na pneumatiky, 4 miestny
Nástenný držiak na pneumatiky, 4 miestny - 813
Nástenný držiak 1ks pre bezpečné skladovanie pneumatík je navrhnutý pre všetky typy pneumatík osobných automobilov s maximálnou šírkou 235mm. Držiak na pneumatiky sa vyrába vo variante uskladnenia 4 a..
39,60€
Bez dane: 33,00€
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
© 2024 - KOVTEC s.r.o. - Autobusove zastavky