Máme skladom:
Vitajte, môžete sa prihlásiť aleboregistrovať
Kategória

Stojany na bicykle podľa počtu parkovacích miest

Stojany na bicykle podľa počtu parkovacích miest

 

Cyklostojany a stojany na bicykle podľa počtu parkovacích miest !

Kategória Cyklostojany podľa počtu parkovacích miest  je zoradená podľa počtu parkovania bicyklov v jednotlivých stojanoch na bicykle. V tejto kategórii nájdete všetky modelové rady stojanov na bicykle IQ - ALFA - VARIO - SPIRAL zoradené podľa parkovacích miest na bicykle. Pri výbere vhodného stojanu zohľadnite úžitok a použiteľnosť cyklostojanov vo vašom prostredí. Pri kúpe nevhodného cyklostojana sa zmení použiteľnosť stojana len na nevhodné zábradlie, zábranu, prípadne nechcený dizajnérsky doplnok z mestského a obecného mobiliáru.  

Pre lepší výber zvoľte porovnávač výrobkov: cyklostojanov, stojanov na bicykle, stojanov na lyže a snowboardy, stojanov s možnosťou umiestnenia reklamy, držiakov, hákov a iných výrobkov z našej ponuky

Najpredávanjšie v kategórii Stojany na bicykle podľa počtu parkovacích miest

1
Stojan na bicykle VARIO, 2 miestny
Stojan na bicykle VARIO, 2 miestny - 987
  OBOJSTRANNÝ STOJAN NA BICYKLE VARIO 2-MIESTNY je prístupný z oboch strán. Stojany na bicykle VARIO sa výrabajú vo verzii 1-miestny až 20-miestny. Predný dor..
23,06€
Bez dane: 19,22€
2
Stojan na bicykle IQ, 5 miestny
Stojan na bicykle IQ, 5 miestny - 988
  Cyklostojany IQ sú navrhnuté a vyrobené pre všetky typy bicyklov aj s kotúčovými brzdami. Predný doraz kolesa je umiestnený v strednej výške kvôli maximálnemu zachyteniu kolesa. Svojou ..
125,81€
Bez dane: 104,84€
3
Stojan na bicykle VARIO, 5 miestny
Stojan na bicykle VARIO, 5 miestny - 988
OBOJSTRANNÝ STOJAN NA BICYKLE VARIO 5-MIESTNY je prístupný z oboch strán. Stojany na bicykle VARIO sa výrabajú vo verzii 1-miestny až 20-miestny. Predný doraz kolesa je..
76,80€
Bez dane: 64,00€
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
© 2019 - KOVTEC s.r.o. - Autobusove zastavky