Máme skladom:
Vitajte, môžete sa prihlásiť aleboregistrovať
Blog

Vyhľadávanie

Vyhľadat

Centrum Bunkoviec opeknelo s novými liatinovými lavičkami

Nedávno nás oslovili predstavitelia východoslovenskej obce Bunkovce. Výsledkom spolupráce bolo dodanie a montáž liatinových lavičiek s operadlom do centra obce.

Parkové lavičky skrášľujú centrum

V Bunkovciach (okres Sobrance) rekonštruovali centrálnu zónu pri obecnom úrade. Čo bolo našou úlohou? Na projekte sme sa podieľali dodávkou a inštaláciou mestského mobiliáru. Po vzájomnej dohode sme dodali liatinové lavičky typu Schonbrunn v prevedení teak.

Liatinové lavičky Schonbrunn vyzerajú už na prvý pohľad veľmi elegantne. Sú to typické parkové lavičky s operadlom a historickým nádychom. Hodia sa do verejných priestranstiev v mestách a obciach, tiež do parkov či záhrad.

Kvalitná konštrukcia, elegantný vzhľad

Parkovú lavičku Schonbrunn nazývajú aj Viedenskou lavičkou. Kvalitná liatinová konštrukcia sa jednoducho kotví do betónu. Dobre sa kombinuje s drevenými doskami, ktoré sú ošetrené dvomi vrstvami náteru s UV filtrom.

Liatinové lavičky Schonbrunn dodávame vo farbe teak alebo palisander. Pôsobia elegantne v oboch prevedeniach. Sú veľmi odolné voči prejavom vandalizmu. Ľahko ich prispôsobíte ostatným prvkom mestského mobiliáru, napr. smetným košom. Centrálna zóna v Bunkovciach s nimi získala atraktívnejšiu podobu.

Chcete oživiť priestor v meste či obci novými parkovými lavičkami? Vyberte si z našej ponuky mestského mobiliáru.

 

Produkty vzťahujúce sa k tomuto článku

© 2024 - KOVTEC s.r.o. - Autobusove zastavky